Forum Kapatilmistir!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum Kapatilmistir!

Forum Kapatilmistir!

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Artık rezzer beklerken 4 taşş yemeye Son...

+2
Kadir®
FreeAngell
6 posters
YazarMesaj
FreeAngell

FreeAngell

Artık rezzer beklerken 4 taşş yemeye Son... Empty
MesajKonu: Artık rezzer beklerken 4 taşş yemeye Son...   Artık rezzer beklerken 4 taşş yemeye Son... Icon_minitime15/10/2007, 09:16

Öldüdüğümüzde Rez beklerken tanımadığımız biri tarafından 4 taşa kaldırılmak istemiyorsak. Cantamızdaki taşları silme yerine koyup çıkan uyarıyı onaylamadn bekleyebiliriz. Rezz kaldırmak istediğinde taş yokmuş gibi olacak ve bizi kaldıramayacak. Arkadaşımız gelince iptal edip kalkarız.
Cool lol! lol!
Kadir®

Kadir®

MesajKonu: Geri: Artık rezzer beklerken 4 taşş yemeye Son...   Artık rezzer beklerken 4 taşş yemeye Son... Icon_minitime15/10/2007, 10:40

asfsdfasdfsdfasd gercekse super Very Happy
bayanbuf
Misafir

MesajKonu: Geri: Artık rezzer beklerken 4 taşş yemeye Son...   Artık rezzer beklerken 4 taşş yemeye Son... Icon_minitime15/10/2007, 16:25

denemek kimseye kısmet olmaz inş Smile))
Ambruzzi
Misafir

MesajKonu: Geri: Artık rezzer beklerken 4 taşş yemeye Son...   Artık rezzer beklerken 4 taşş yemeye Son... Icon_minitime16/10/2007, 15:22

fd donemınde wardı ole bıse çöpe atıyordun onaylamıordun taş yok gozukuordu kaldırıamıordu soraları kaldırıldı sımdı yenıden geldıyse ne mutlu ^^
IIas0rtikII

IIas0rtikII

MesajKonu: Geri: Artık rezzer beklerken 4 taşş yemeye Son...   Artık rezzer beklerken 4 taşş yemeye Son... Icon_minitime17/10/2007, 08:26

bana denemek nasip oldu. Ama dikkat edilmesi gereken bir nokta war arkadaslar. Taşlari cope attiktan sonra yazi yazmaya kalkişmayin . misal klan chat e basip enterlamak gibin Very Happy taşlari hakkaten silior sonra prress ok yapmak zorunda kalionuz.. Cihad bana %2 borclusun senin yuzunden press ok yaptim Very Happy
SiRiUS
Misafir

MesajKonu: Geri: Artık rezzer beklerken 4 taşş yemeye Son...   Artık rezzer beklerken 4 taşş yemeye Son... Icon_minitime18/10/2007, 13:42

IIas0rtikII demiş ki:
bana denemek nasip oldu. Ama dikkat edilmesi gereken bir nokta war arkadaslar. Taşlari cope attiktan sonra yazi yazmaya kalkişmayin . misal klan chat e basip enterlamak gibin Very Happy taşlari hakkaten silior sonra prress ok yapmak zorunda kalionuz.. Cihad bana %2 borclusun senin yuzunden press ok yaptim Very Happy

asdasd asda lol!
lastfreeboy

lastfreeboy

MesajKonu: Geri: Artık rezzer beklerken 4 taşş yemeye Son...   Artık rezzer beklerken 4 taşş yemeye Son... Icon_minitime18/10/2007, 22:27

boyle bır soylentı daha oncede vardı ozamanlar denemıstım yararı lmuydu ama daha oncelerı de ıse yaradını soyleyen arkadaslarım vardı suan gene varsa ne mutlu bıze
BoZaCı

BoZaCı

MesajKonu: Geri: Artık rezzer beklerken 4 taşş yemeye Son...   Artık rezzer beklerken 4 taşş yemeye Son... Icon_minitime28/10/2007, 10:27

zuhahaha Very Happy
AyAz

AyAz

MesajKonu: Geri: Artık rezzer beklerken 4 taşş yemeye Son...   Artık rezzer beklerken 4 taşş yemeye Son... Icon_minitime1/11/2007, 23:22

Çok eskı bır numara ama paylasım ıcın sagol ... bounce

Artık rezzer beklerken 4 taşş yemeye Son...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-