Forum Kapatilmistir!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum Kapatilmistir!

Forum Kapatilmistir!

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Hestia satılmıştır :((((

+9
JrTr0jen(Enes)
Oust
KuJo
HitPRooF
IIas0rtikII
RyKieL
oLyVia
FreeAngell
Hestia
13 posters
YazarMesaj
Hestia

Hestia

Hestia satılmıştır  :(((( Empty
MesajKonu: Hestia satılmıştır :((((   Hestia satılmıştır  :(((( Icon_minitime26/10/2007, 22:31

Arkadaşlar bugun itibariyle hestia el değiştirmiştir bu sene üniverstede son yılım olması dolayısıyla derslerimi sallama olasılığım sıfır durumda fakat bu oyun yuzunden okula zaman ayırmak mümkün olmuyor başına oturuldumu kalkılmıyor ve bu yüzden okulum uzayacak pozisyona geldi ve mecburiyetten dolayı sattım hakkım olan varsa helal olsun herkese sizlerde hakkınızı helal edin ama aranızdan ayrılmak mümkün değil onun için arada gelicem aranıza çünkü sizn gibi insalrı kaybetmek akılsızlık olur sizleri seviyorum allaha emanet olun... Sad
FreeAngell

FreeAngell

MesajKonu: Geri: Hestia satılmıştır :((((   Hestia satılmıştır  :(((( Icon_minitime26/10/2007, 22:36

kendine iyi bak kardeşim hakkım helal olsun kalsalıcakla...
oLyVia

oLyVia

MesajKonu: Geri: Hestia satılmıştır :((((   Hestia satılmıştır  :(((( Icon_minitime26/10/2007, 23:41

Kendine iyi bak.Reel hayatta başarılar.Hestia'nın şimdiki sahibi benim arkadaşım olur adı Hüseyin.Bugün kendisinden glass belt aldım xD
IJustWan
Misafir

MesajKonu: Geri: Hestia satılmıştır :((((   Hestia satılmıştır  :(((( Icon_minitime27/10/2007, 00:30

abi hayırlısı olsun senin icin hayırlısı inş. bu olur istersen benim charlada girersin istediin zmn bana ulas
RyKieL

RyKieL

MesajKonu: Geri: Hestia satılmıştır :((((   Hestia satılmıştır  :(((( Icon_minitime27/10/2007, 01:10

herseyin hayırlısı serkan . real hayatında basarılar. arada bi bizleri yoklamayı unutma:D

En son tarafından 27/10/2007, 01:10 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
MyH3lls
Misafir

MesajKonu: Geri: Hestia satılmıştır :((((   Hestia satılmıştır  :(((( Icon_minitime27/10/2007, 01:10

Helal olsun abi sonuna kadar..Seni daha yeni tanımısken ayrılman kötü oldu abi .. Ne yapalım Hayırlısı olsun.
IIas0rtikII

IIas0rtikII

MesajKonu: Geri: Hestia satılmıştır :((((   Hestia satılmıştır  :(((( Icon_minitime27/10/2007, 02:00

senin icin en iyisi hangisi ise onu yapmişin kardeşim. inşallah mezun olursun en kisa zamanda..KO istedigin zaman Asortik emrine amade girer takilirsin... arada gel özletme kendini.(Adem)
Hestia

Hestia

MesajKonu: Geri: Hestia satılmıştır :((((   Hestia satılmıştır  :(((( Icon_minitime27/10/2007, 02:05

Hepiniz canımısnız saolun Allah razı olsun böyle şeyler okumak beni çok sevindirdi Smile
HitPRooF

HitPRooF

MesajKonu: Geri: Hestia satılmıştır :((((   Hestia satılmıştır  :(((( Icon_minitime27/10/2007, 02:42

Gerçek hayatında sana başarılar kardeş... Senin adına mutlu oldum KO dan kurtuldun ..Reelde Herzaman mutlu olmanı dilerim Allah'tan...
KuJo
Baba of the Clan
KuJo

MesajKonu: Geri: Hestia satılmıştır :((((   Hestia satılmıştır  :(((( Icon_minitime27/10/2007, 06:55

kooooolim sendemi Sad

seviorum seni

Allah'a emanet buralardayiz biz Smile sende birakma. Bak ben oyunu biraktim foruma devam... Sende bizi senden mahrum etme =)
http://catasthrophe.forumotion.com
Oust

Oust

MesajKonu: Geri: Hestia satılmıştır :((((   Hestia satılmıştır  :(((( Icon_minitime27/10/2007, 21:54

Kardesim ben kimle pk yapicam yakistimi sana kardesini yalniz birakmak
Oust

Oust

MesajKonu: Geri: Hestia satılmıştır :((((   Hestia satılmıştır  :(((( Icon_minitime27/10/2007, 22:27

Hyrli Olsun Kardesim Derslerinde Basarilar Allah Nasip Ederse Tez Zamanda Bende Kopuyorum Real Hayatta KArsilasmak Uzere.
JrTr0jen(Enes)

JrTr0jen(Enes)

MesajKonu: Geri: Hestia satılmıştır :((((   Hestia satılmıştır  :(((( Icon_minitime27/10/2007, 23:36

ayrılanlar listesine sende eklendn abim. Hayırlısı olur inş. :S Allaha emanet ol
IIas0rtikII

IIas0rtikII

MesajKonu: Geri: Hestia satılmıştır :((((   Hestia satılmıştır  :(((( Icon_minitime28/10/2007, 00:11

walla kardesim ademe her zaman oldugu gibi yine siddetle katılıyorum ben 7 ye uzattim hic de memnun deilim bundan, bizleri unutmaman dilegiyle.... ( Gökhan )
OUZ

OUZ

MesajKonu: Geri: Hestia satılmıştır :((((   Hestia satılmıştır  :(((( Icon_minitime28/10/2007, 00:13

H.O KARDESIM 1 CHARIN GITTIYSE 10 TANE CHARIN VAR HER ZAMAN CHAR SENINDIR
EarThQuekE

EarThQuekE

MesajKonu: Geri: Hestia satılmıştır :((((   Hestia satılmıştır  :(((( Icon_minitime28/10/2007, 01:11

Sad üzüldüm serkan ama bir yandan da sevindim kurtulduğuna herşey gönlünce olsun, hayallerinin peşini bırakma bol şans.
bayanbuf
Misafir

MesajKonu: Geri: Hestia satılmıştır :((((   Hestia satılmıştır  :(((( Icon_minitime28/10/2007, 08:27

Bizimde hakkımız varsa Helal olsun serkan. Reel hayatta başarılar sana..
BigCityLive

BigCityLive

MesajKonu: Geri: Hestia satılmıştır :((((   Hestia satılmıştır  :(((( Icon_minitime28/10/2007, 09:19

ALLAHA EMANET SERKAN realde başarılar...inşş hep mutlu olursun. bi mage ararsan o mage bnmkidir k.ç.i.b
BoZaCı

BoZaCı

MesajKonu: Geri: Hestia satılmıştır :((((   Hestia satılmıştır  :(((( Icon_minitime28/10/2007, 09:58

Kendine ÇOK iyi bak..Herşey gönlünce olsun

SENA SEFİYOM BEN

sunny

Hestia satılmıştır :((((
1 sayfadaki 1 sayfası