Forum Kapatilmistir!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum Kapatilmistir!

Forum Kapatilmistir!

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

2.Catas Aile Buluşması

+7
ReLaxD
rhastaa
Hestia
BigCityLive
IIas0rtikII
Oust
oLyVia
11 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
TeRRaNoV
Misafir

2.Catas Aile Buluşması Empty
MesajKonu: 2.Catas Aile Buluşması   2.Catas Aile Buluşması Icon_minitime29/10/2007, 22:55

Arkadaşlar Musa Abi, Serkan Abi ve Yusuf Abimle Ankara'da görüştüm. 2. Bir catas 2. Bir clan 2.Bir aile buluşması yapmak için Ankara'ya davet etmek istiyorum sizleri erken olmasın diyorsanız Kasım ın 11 ' i civarı yapalım buluşmayı 1 gece konaklama gibisinden düşünüyorum mangal keyfi ve bir kaç gezi yaparız arabamız cafemiz var rahat rahat oturur konuşur görüşürüz gelebilecekler kesin kararlarını söyleyebilirlerse gelmeyecekler ise gelmeye çalışırlarsa en güzelini yapacağımızdan ve çok eğleneceğimizden şüphem yok...
En güzeli Bizimle olsun

öMER
onlymadnes@hotmail.com
oLyVia

oLyVia

MesajKonu: Geri: 2.Catas Aile Buluşması   2.Catas Aile Buluşması Icon_minitime29/10/2007, 23:33

Bİ önceki buluşmada yoktum ama bu seferkine nolursa olsun gelecem. Herkesin uygun bi zamanına denk getirmek lazım tabi. Güzel fikir 2. buluşma
Oust

Oust

MesajKonu: Geri: 2.Catas Aile Buluşması   2.Catas Aile Buluşması Icon_minitime30/10/2007, 00:10

İstanbula Bekliorum Adresi Biliorsunuz Musa Serkan.
IIas0rtikII

IIas0rtikII

MesajKonu: Geri: 2.Catas Aile Buluşması   2.Catas Aile Buluşması Icon_minitime30/10/2007, 10:03

aslında su gectigimiz 29 ekim tam bicilmis kaftan idi ama kacırdık walla ^^
IJustWan
Misafir

MesajKonu: Geri: 2.Catas Aile Buluşması   2.Catas Aile Buluşması Icon_minitime30/10/2007, 11:07

15 tatilde olsun luffen Smile
BigCityLive

BigCityLive

MesajKonu: Geri: 2.Catas Aile Buluşması   2.Catas Aile Buluşması Icon_minitime30/10/2007, 18:42

aynn 15 tatilnde angaradayım:P
TeRRaNoV
Misafir

MesajKonu: Geri: 2.Catas Aile Buluşması   2.Catas Aile Buluşması Icon_minitime30/10/2007, 19:10

okuyan ve gelebilme olasılığı yüksek tüm arkadşların yorum yapmasını beklerdim çoğunluk nasıl ve ne tarihte olmasını istiyor o önemli ama sadece 5 kişinin yorumu ile şuan karar vermek çok zor
BigCityLive

BigCityLive

MesajKonu: Geri: 2.Catas Aile Buluşması   2.Catas Aile Buluşması Icon_minitime30/10/2007, 19:12

walla ömer ist li çok angaraya taleb olcanıı sanmam 15 tatilinde ama bu konu ile ilginelinir:D
IJustWan
Misafir

MesajKonu: Geri: 2.Catas Aile Buluşması   2.Catas Aile Buluşması Icon_minitime30/10/2007, 21:53

Ulaş ile beraber 15 taitlde oradayız kesin xD
Hestia

Hestia

MesajKonu: Geri: 2.Catas Aile Buluşması   2.Catas Aile Buluşması Icon_minitime31/10/2007, 15:08

bende gelcem Very Happy
rhastaa

rhastaa

MesajKonu: Geri: 2.Catas Aile Buluşması   2.Catas Aile Buluşması Icon_minitime31/10/2007, 15:10

benim için farketmez heryere gelirim ama bebeler var onlarda gelsın onun için 15 tatile denk getirelim lol!
ReLaxD

ReLaxD

MesajKonu: Geri: 2.Catas Aile Buluşması   2.Catas Aile Buluşması Icon_minitime31/10/2007, 15:16

bencede 15 tatil ideal herkes gelebilir....
oLyVia

oLyVia

MesajKonu: Geri: 2.Catas Aile Buluşması   2.Catas Aile Buluşması Icon_minitime31/10/2007, 15:36

Benim maddi durum dolayısıyla gelemeyebilirim
TeRRaNoV
Misafir

MesajKonu: Geri: 2.Catas Aile Buluşması   2.Catas Aile Buluşması Icon_minitime31/10/2007, 15:39

maddi durum derken sadece yol parasını cebinize koyun orada yemek içmek hepsi bize ait misafir adamsınız : )
oLyVia

oLyVia

MesajKonu: Geri: 2.Catas Aile Buluşması   2.Catas Aile Buluşması Icon_minitime31/10/2007, 19:41

TeRRaNoVa demiş ki:
maddi durum derken sadece yol parasını cebinize koyun orada yemek içmek hepsi bize ait misafir adamsınız : )
15 Tatile denk gelirse büyük bi ihtimalle gelebilirim.Şu anda imkansız gibi gözüküyo
Ambruzzi
Misafir

MesajKonu: Geri: 2.Catas Aile Buluşması   2.Catas Aile Buluşması Icon_minitime31/10/2007, 22:34

ben ankaradayım zaten (ziya)
aykutta gelicek duzenlendıgı zaman Wink
RyKieL

RyKieL

MesajKonu: Geri: 2.Catas Aile Buluşması   2.Catas Aile Buluşması Icon_minitime1/11/2007, 01:29

beni unutmayın bende varım Smile
thequerrel

thequerrel

MesajKonu: Geri: 2.Catas Aile Buluşması   2.Catas Aile Buluşması Icon_minitime1/11/2007, 14:54

fark yapmaz 4ewer gelirm
ImMuzzy
Misafir

MesajKonu: Geri: 2.Catas Aile Buluşması   2.Catas Aile Buluşması Icon_minitime1/11/2007, 18:54

Aralık basına hafta sonuna den getircektik ama cafemizde oldugu için Cuma günü gelmek isteyenler yola cıkıcak ve cumartesi hep 1 arada csw e girip sonra 2 gün süre kalmak sartı ile beraber olacagız ama su an tam tarifi vermiorum ama büyük ihtimalle aralıkta yapıcaz bu işi cok uzadı .....

Saygılar..

Emege Saygı ...

IjustWannaSeeUrBlooD
1Sh0t
Misafir

MesajKonu: Geri: 2.Catas Aile Buluşması   2.Catas Aile Buluşması Icon_minitime1/11/2007, 19:42

Bende Gelebilirim bende ankaralıyım.
Ambruzzi
Misafir

MesajKonu: Geri: 2.Catas Aile Buluşması   2.Catas Aile Buluşması Icon_minitime1/11/2007, 20:01

ImMuzzy demiş ki:
Aralık basına hafta sonuna den getircektik ama cafemizde oldugu için Cuma günü gelmek isteyenler yola cıkıcak ve cumartesi hep 1 arada csw e girip sonra 2 gün süre kalmak sartı ile beraber olacagız ama su an tam tarifi vermiorum ama büyük ihtimalle aralıkta yapıcaz bu işi cok uzadı .....

Saygılar..

Emege Saygı ...

IjustWannaSeeUrBlooD
geçenki kahvaltı işi ne oldu musaaa Wink
sızın cafe nerde musacım?

ziya..
BigCityLive

BigCityLive

MesajKonu: Geri: 2.Catas Aile Buluşması   2.Catas Aile Buluşması Icon_minitime1/11/2007, 20:35

bekle bisi angara bis gelioz (catas her yerde akar XD)
TeRRaNoV
Misafir

MesajKonu: Geri: 2.Catas Aile Buluşması   2.Catas Aile Buluşması Icon_minitime5/11/2007, 17:31

Arkadaşlar 2. Toplantı aile kaynaşma ve buluşma zmnını yarıyıl tatiline aldık hem yoğun talebin öyle olması hemde konaklama ve okulu olan arkadaşlarımızın dahada rahat etmesini sağlamak için kalabalık olacağından şüphem yok ve sürekli talep vardı böyle birşeye cüneyt ve şenol abiyi özellikle görmek istiyorum geçen buluşmadada yoklarmış beni üzer 2. bir yoklukları
1mFromMe
Misafir

MesajKonu: Geri: 2.Catas Aile Buluşması   2.Catas Aile Buluşması Icon_minitime9/11/2007, 23:33

3 gun once angaradaydım Very Happy:D soguk memleket Very Happy aşırı soguk aştiden cıkar cıkmaz dondummm Very Happy
lastfreeboy

lastfreeboy

MesajKonu: Geri: 2.Catas Aile Buluşması   2.Catas Aile Buluşması Icon_minitime11/11/2007, 20:17

15 tatilde olursa ankarada halamlar var kacabılırım o zaman xD

2.Catas Aile Buluşması
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-