Forum Kapatilmistir!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum Kapatilmistir!

Forum Kapatilmistir!

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

catash ailesi yorum plzzz

3 posters
YazarMesaj
lastfreeboy

lastfreeboy

catash ailesi yorum plzzz Empty
MesajKonu: catash ailesi yorum plzzz   catash ailesi yorum plzzz Icon_minitime11/11/2007, 14:42

arkadaslar gecen carsanba gunu bıraz olay olmus ve carda ben yoktum bana anlatıldıgı kadarıyla bazı seyler paylasmak ıstedım

oncelıkle kaleyı any lere kaptırmısız ve ıste sorun bundan dolayı ortaya cıkmıs benım bursalı olmam ve any lerınde bursalı olmasından dolayı bıze ajan gozuyle bakılmıs.carda kardesım vardı ben okuldayım pek gıremıyorum kardesımın ustune gıtmısler hatta ıhaleden ske alacagım vardı skeyı unut falan bıle denmıs.
bız ıtem delısı degılız bundan da onemlısı eskı arkadaslar cok ıyı bılır kı ben bu clanda 4/5 aydır aktıf durumdayım kaleyı alırkende ben bu clandaydım hatta madem any lere yardım edecegım ne dıe catas aılesıyle kaleyı alma cabası vereyım dıer bır yonden dusunmek gerekırse hadı dıelım dedınız gıbı onlara yardım edıyorum bu gune kadar nıe yapmadım cogu ısı felenkr partısınde vardım ve bu partılerde mage partılerede kutu acıldı db gıbı bı olay olmadı acıkcası kardesımın olayları anlatması ve clandan atabılırler demesı benı uzdu.Dedigim gıbı ben carda yokum suan carda oynayan kardesım 15 yasında ama emın olun clana laf getırecek tek bır hareket yapmamak ıcın buyuk bır ozen gostermektedır.clan ıcın bır playern ustune dusun neyse ben kendı adıma yaptıgımı dusunuyorum hala anylerle ıs bırlıgı yaptıgım konusunda supesı olan varsa burdan yazsın clana geldıgımız gıbı cıkmasınıda bılırız gerekırse clandan aldıgım ıtemlerıde gerı verebılırım. yorum sızılern
SARI

SARI

MesajKonu: Geri: catash ailesi yorum plzzz   catash ailesi yorum plzzz Icon_minitime11/11/2007, 22:20

bi sorun yok lastfree gerginlik aninda olur ole seyler sen veya dier arkadaslarimiz bole gergin anlarda bole sorunlara pek kafasini takmasinlar sinirle bazi hatalar ve kotu sozler sarfedilebilir..
lastfreeboy

lastfreeboy

MesajKonu: Geri: catash ailesi yorum plzzz   catash ailesi yorum plzzz Icon_minitime11/11/2007, 22:58

sarı destegın ıcın tessekkur ederım sorunu halletmısler oyle haber geldı ama dedım kı kımse yanlıs dusunmesın ben burayı aılem olarak gordum sadece duyunca bende uzuldum aslında gereksız bır konu actım sılmenız mumkunse sılebılırsınız
SARI

SARI

MesajKonu: Geri: catash ailesi yorum plzzz   catash ailesi yorum plzzz Icon_minitime11/11/2007, 23:12

lastfreeboy demiş ki:
sarı destegın ıcın tessekkur ederım sorunu halletmısler oyle haber geldı ama dedım kı kımse yanlıs dusunmesın ben burayı aılem olarak gordum sadece duyunca bende uzuldum aslında gereksız bır konu actım sılmenız mumkunse sılebılırsınız

dediim gibi bi anlik kizginlikla olur ole seyler pek kafaniza takmayin biz bi aileyiz.bi cati altinda toparlandik kac aydir hep beraberis aile arasinda kavga olur ole arada takmayin kafanisa.bu serverdaki en iyi aile biziz.ailemizi dahada iyi seviyeye getirmek icin herkes en iyi sekilde calissin =) konuyuda yarin silerim.
BoZaCı

BoZaCı

MesajKonu: Geri: catash ailesi yorum plzzz   catash ailesi yorum plzzz Icon_minitime12/11/2007, 19:48

yayaya şaşaşa catas catas cok yaşa cheers afro

catash ailesi yorum plzzz
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» HitPRooF & CATASH & LUFERSON