Forum Kapatilmistir!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum Kapatilmistir!

Forum Kapatilmistir!

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Arkamdan Konusanlara

5 posters
YazarMesaj
Kadir®

Kadir®

Arkamdan Konusanlara Empty
MesajKonu: Arkamdan Konusanlara   Arkamdan Konusanlara Icon_minitime16/11/2007, 14:37

Bozkurt Hacklenmiş Arkamdan bazılarıda Kadir Yapmıştır Falan Diomuş Kim Oldugunu Ogrenemedim Beni Tanıyan Tanıyot Bilen Bilior Kimin İtemine Yada Parasına Yada charına ellemişim bilip bilmeden arkamdan konusanların a.q bundan sonrada Arkamdan Konusanlara Çok Pis Sovucem Haberiniz Olsun !

Mmuhammed Ayrıca Belirtiyim Elime gecen Gb ler İtemler Çoğu Shereften Ve Erhan abi = Shu un olan Gb ler Ve İtemler

Sana Hack OYaptım Falan demiştim Eğer O Dediklerime Karşın KaDir yaptı diosanız O SİZİN SORUNUNUZ

Hadi Hepinize Kolay Gele İyi Oyunlar
rhastaa

rhastaa

MesajKonu: Geri: Arkamdan Konusanlara   Arkamdan Konusanlara Icon_minitime16/11/2007, 15:17

fakkk lol!
Kadir®

Kadir®

MesajKonu: Geri: Arkamdan Konusanlara   Arkamdan Konusanlara Icon_minitime16/11/2007, 18:21

fakk makk diil arkamdan konusan onumden yesin !
Ambruzzi
Misafir

MesajKonu: Geri: Arkamdan Konusanlara   Arkamdan Konusanlara Icon_minitime18/11/2007, 17:02

Bozkurt Hacklenmiş Arkamdan bazılarıda Kadir Yapmıştır Falan Diomuş Kim Oldugunu Ogrenemedim Beni Tanıyan Tanıyot Bilen Bilior Kimin İtemine Yada Parasına Yada charına ellemişim bilip bilmeden arkamdan konusanların a.q bundan sonrada Arkamdan Konusanlara Çok Pis Sovucem Haberiniz Olsun

KAdırın Ole bısey Yapacagını Hıc Sanmıyorum Eger Ole Bısey yapsa Saten Bana Yapardı Cunku 5 gb almıstım kadırden Parayı ılk ben Yolladımbankadan Ve Hıc bır sorun olmadan parayı cektıkten sonra bana gb lerıverdı kadır ole bısey yapacak bır ınsan deıldır ...... ve ona bole bır suclamdan bulan sahsıyete sadece bunu dıyorum Fakkk You Dıyorum Baskada Bısey Demıyorum .... SAdasdsadasDASDASDasdsadAS:DSADasdasd
Kadir®

Kadir®

MesajKonu: Geri: Arkamdan Konusanlara   Arkamdan Konusanlara Icon_minitime18/11/2007, 18:01

eyw kardesim tanıyan tanıor bilen bilior zaten
Hestia

Hestia

MesajKonu: Geri: Arkamdan Konusanlara   Arkamdan Konusanlara Icon_minitime18/11/2007, 21:24

ben isim vererk şu yapmıştır falan filan demek istemiorum ama ben tanığım insanları bilirim ve onu yapacak kadir değil aldğı insandır hiç isim vermedik ama böyle bir şerefsizliği kadir yapmaz...
LadyQ

LadyQ

MesajKonu: Geri: Arkamdan Konusanlara   Arkamdan Konusanlara Icon_minitime19/11/2007, 01:30

Benm Charımı alanın anasını tum pwnage sıksın emı anasının seyıne soksun yapan elbet ortaya cıkcak cıktıgında da sonclarına katlanacak kım olursa olsun !!!!!! ( nezih )
Ambruzzi
Misafir

MesajKonu: Geri: Arkamdan Konusanlara   Arkamdan Konusanlara Icon_minitime19/11/2007, 03:38

nezih ben ziya:

bana olayı mail veya pm den kısaca bı anlatırmısın?
CyDonia

CyDonia

MesajKonu: Geri: Arkamdan Konusanlara   Arkamdan Konusanlara Icon_minitime19/11/2007, 13:16

ulan onu diyyen benimkinide yesin amk kadir hayatta yapmaz

Arkamdan Konusanlara
1 sayfadaki 1 sayfası