Forum Kapatilmistir!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum Kapatilmistir!

Forum Kapatilmistir!

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Konu: CSW - Sorun: Plan

4 posters
YazarMesaj
EarThQuekE

EarThQuekE

Konu: CSW - Sorun: Plan Empty
MesajKonu: Konu: CSW - Sorun: Plan   Konu: CSW - Sorun: Plan Icon_minitime18/11/2007, 20:27

evet bunu açtım çünkü en mantıklı yol budur benim bildiğim. csw için bir plan yapılsın şu site ye konsun. partiler belirlensin , catalput miktarları , kimin ne dağıtacağı (catalput key vs.), ve her partinin nereye saldıracağı nereyi ele geçireceği ve hangi bölgeyi koruyacağı . tmm belki şaka gibi gelio yazdıklarım fakat karşımızda bir pc yok karşımızda insan zekası var ve bu zeka yı yenmek için körü körüne bir saldırı bence hiç etkileyici olmıyacak tmm darbe alırlar tmm belki alırız ama sistem li çalışırsak bu sizcede daha kolay olmazmı? bu bir savaş ve savaşlar tarihte hep stratejik hamleler le kazanılmıştır . derseniz örü körüne saldırcaz ; bunada razıyım ama zevkli olacağını sanmıyorum ve hayal kırıklığı yaşamak inanın bana can sıkıcı bir durum.
lBabyKissl

lBabyKissl

MesajKonu: Geri: Konu: CSW - Sorun: Plan   Konu: CSW - Sorun: Plan Icon_minitime18/11/2007, 20:35

abicim ben bunu clandan cok yazdım ama tınlayan olmadı sitede plan yapılmadan sitede partyler belirlenmeden bişi yapamayız.. bu konu düsünülsün lütfen iyi bi konuya deginmiş arkadas..
SARI

SARI

MesajKonu: Geri: Konu: CSW - Sorun: Plan   Konu: CSW - Sorun: Plan Icon_minitime19/11/2007, 03:59

Oncelikle guzel bi konuya deginmisin.Fakat planlari siteden yapmayin misafir arkadaslar var.Uyeliklerinide iptal etmek istemiyorum.Clandan veya ventten konusun bu konulari
GoKKe

GoKKe

MesajKonu: Geri: Konu: CSW - Sorun: Plan   Konu: CSW - Sorun: Plan Icon_minitime19/11/2007, 12:45

sorun plan deil sorun hazırlıksız girdiniz + catapult bug :S
neden hazırlıksız cünkü dielim biz o kaleyi aldik ama savas devam edior catapult yok tu yanı krıstal odasını basıp catapultlari temizleyemezdiniz dolasiyla any veya baska bi clan kaleyi tekrar alırdı yanı bız o csw ye bosuna girdik

Konu: CSW - Sorun: Plan
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-